KriptoKripto Haberleri

Binance’in Yatırım Yaptığı Ön Satış Projesi NYM!

Coinlist ön satışından katılabileceğiniz "NYMtech" nedir ve nasıl katılım yapılır?

Google News Abone Ol

NYM Nedir?

NYM ağı (“NYM”), çok çeşitli mesaj tabanlı uygulamalara ve hizmetlere gizlilik sağlamak için merkezi olmayan ve teşvik edilen bir altyapıdır. NYM’in temel bileşeni, uygulamalar için ağ trafiği meta verilerini koruyan ve tüm interneti izleyebilen küresel düşmanlara karşı hem VPN’lerden hem de Tor’dan üstün iletişim gizliliği sağlayan bir karma ağdır.

NYM tokenları tarafından verilen ödüller, herkesin NYM ağına katılmasına izin verir ve gizlilik için sürdürülebilir bir ekonomik model sağlar. NYM tokenları, kullanıcıların hizmetleri merkezi olmayan ve doğrulanabilir bir şekilde “kullanma haklarını” özel olarak kanıtlamalarına olanak tanıyan anonim kimlik bilgilerine dönüştürülebilir. NYM ağı, dünyanın her yerindeki insanların temel özgürlüklerini güçlü düşmanlar tarafından yapılan trafik analizlerine karşı savunan, gizliliği artırılmış çok çeşitli uygulamaların temeli olarak hizmet edebilir.

NYM Projesinin Yatırımcıları

BACKERS

Yatırımcılarının arasında Binance ve Huobi Ventures dikkat çekiyor ve güven veriyor. Kaliteli yatırımcılarıyla bir tık öne çıkan bir proje olduğunu belirtmekte fayda var.

Projenin Yol Haritası

roadmap 1

Proje Forbes’ta Paylaşıldı!

forbes

“Andreessen Horowitz, Bitcoin ile Bütünleşen Gizlilik Girişiminde Yatırıma Öncülük Ediyor” başlığı ile Forbes.com ‘da paylaşılan bir haber yaklaşık 14.480 tık aldı.

Token Dağılımı ve Arzı

toen

Token dağılımına göz atacak olursak şu şekilde ayrılıyor:

  • Yatırımcılara %36.5
  • Takıma %20
  • Mix-Mininge %25
  • Reserve & Topluluğa %11
  • Coinlist.co Ön Satışına %7.5

Toplam arzın 1 milyar olduğunu ve ayrıca Cosmos (Atom) ağını kullanacaklarını söylemişler.

Proje’nin Ön Satışına Nasıl Katılabiliriz?

Adsiz 4

sales.coinlist.co/nymCoinlist.co sitesine giriş yaptıktan sonra üstteki fotoğrafta sağ altta yazan “Register Now” butonuna tıklıyoruz.

Önümüze iki adet seçenek çıkıyor. Seçeneklerin birinde bir adet token’ı 0.25$’a diğerini 0.5$’a satın alabiliyorsunuz fakat alttaki fotoğraftan detaylara ulaşabilirsiniz.

2 1

quiz 1

Seçeneklerin birini seçtikten sonra üstteki gibi bir quiz bizi karşılıyor. Quizdeki soruları cevapladıktan sonra kayıt işlemlerimizi tamamlamış oluyoruz ve alttaki gibi bir sayfa bizi karşılıyor. Eğer sıra size gelirse satın alabiliyorsunuz.

son asama 1

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir