BlockhainKriptoKripto Haberleri

Binance’in Yatırım Yaptığı Projeler!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance'in yatırım yaptığı projelerin altcoinleri genellikle borsada listeleniyor. Binance'de listelenen coinlerde ciddi artışlar görülebildiğini biliyoruz.

Google News Abone Ol

İşlem hacmiyle ve kullanım genişliği ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli projeleri desteklemek için onlara yatırım yapıyor. Bu yatırımı, “Blockchain ve kripto para girişimcilerine yatırım yapmak ve güçlendirmek için bir girişim” olarak tanımladığı bölümü Binance Labs aracılığıyla yapıyor. Yatırım yaptığı projelerin altcoin’leri ise genellikle bir süre sonra borsada listeleniyor.

Binance’nin yatırım yaptığı ancak henüz borsada listelenmesi bulunmayan coinler

30F6A4CE 2670 4032 8CFA 7B2CE42B39FB

  • MobileCoin (MOB): MobileCoin, mobil cihazlar gibi normal kaynak kısıtlı ortamlarda gizlilik ve güvenlik ile birlikte basit bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.
  • HOPR (HOPR): HOPR, küresel ölçekte veri ve gizlilik sorunlarını çözmeyi amaçlayan bir protokoldür
  • Covalent (CQT): Covalent, büyük veri teknolojilerinden yararlanır ve içgörüler sunar.
  • Biswap (BSW): Biswap, üç tip yönlendirme sistemi ve düşük işlem ücretleri olan bir DEX’tir.
  • Refinable (FINE):Binance Smart Chain’de (BSC) NFT hub’ı olmayı amaçlayan bir protokoldür.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir