KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Binance’den İsim Değişikliği! BNB Güncel Teknik Analizi

Binance hızlı büyümesi ile birlikte son yılların en gözde borsası oldu. Ayrıca Binance isim değişikliğine gitti.

Google News Abone Ol

Binance’den İsim Değişikliği!

Günlük kripto para birimi işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, platformunu Build and Build’in kısaltması olan BNB Chain olarak güçlendiren blok zinciri Binance Smart Chain’i (BSC) yeniden markalaştırdığını duyurdu.

Basın açıklamasına göre, Binance’in 1. katmanının veya temel blok zincirinin büyük ölçüde yeniden başlatılması, protokolü genişletmek ve protokolün yönetim simgesi olan Binance’in BNB belirteciyle bağlantı kurma teklifinin bir parçası.

BSC’nin isim değişikliğinin yanı sıra, BNB Zinciri topluluğuna bağlı kullanıcılara, projelere ve geliştiricilere fayda sağlayacak çok sayıda gelişme de geliyor. BNB Chain, GameFi, SocialFi ve Metaverse dahil olmak üzere büyük ölçekli uygulamaları kucaklayacak.

bn2

BNB Zinciri ekosistem koordinatörü Samy Karim, basın açıklamasında 20 ek doğrulayıcının aday blok üreticileri olarak işlev göreceğini açıkladı. Gazetecilere konuşan Karim, borsanın blok zincirinin arkasındaki ekibin, 18 ay önce piyasaya sürüldüğünde Binance markasını o zamanlar sadece bir deney olduğu için düşünmediğini belirtti.

Karim, “Başladığımızda, şimdi BNB zinciri olan BSC’nin bugün olduğu yere büyümesini kesinlikle beklemiyorduk” diye ekledi, “bu, gerçekten yetersiz hizmet verilen talebin seviyesini gösteriyor ve bu tür altyapı gerçekten yardımcı oldu. merkezi olmayan uygulamalarda daha önce gerçekleşmeyen devasa yeni kullanıcı büyümesini sağlamak.”

bn2

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “İnsanlar her zaman Binance Akıllı Zinciri düşünür, çünkü Binance kelimesini Binance’e ait bir şey olarak taşır” dedi. “Bunu merkezden dağıtmak için çok çalıştık ve BNB’nin Binance’in ötesinde olduğunun da farkındayız. Binance’den daha büyük. BNB, BNB Zinciri ile kendi yaşayan, nefes alan ekosistemidir” dedi.

Binance, Ethereum ağı ve diğer katman 1 blok zinciri ile rekabeti yoğunlaşmaya devam ederken BSC ekosistemine destek sağlamak için bir milyar dolardan fazla yatırım yaptı.

2020’de basına konuşan Changpeng Zhao, şirketin BSC’yi tasarlarken Ethereum ile rekabet edebilmek için bazı ademi merkeziyetçilikten fedakarlık etmesi gerektiğini ortaya koydu.

BNB GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

 

BN1

BNB 01.12.2021 tarihinde 649.8$ civarından bu günlere kadar süregelen düşen trendini hacimli bir mumla kırdıktan sonra düşen trend üzerinde hareketine devam ediyor. Bu yatay hareketin sonucunda yukarı yönlü hareketlenmelerle ilk sarı kutu (446.5$) direnç görevini görüyor. 405.6$ desteği hem direnç hem destek olarak çalışmış. Fiyatın şu anki yerini baz alırsak destek olarak çalışmasını bekleyebiliriz. Genel piyasa durumuna bağlı olarak hareket etmek doğru olacaktır. Arada kalan mor kutudaki yataya bağladıktan sonra yukarı çıkması pozitif. O bölgeye tekrardan geldiğinde alıcılar pariteyi yukarıya taşımak isteyeceklerdir. Grafik üzerinde önemli gördüğüm destek ve dirençleri işaretledim.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir