NFT Haberleri

Binance ve Ronaldo arasında dev NFT ortaklığı

Google News Abone Ol

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance ve ünlü futbolcu Ronaldo arasında dev bir NFT ortaklığına imza atıldığı duyuruldu. Hem Binance, hem de ünlü futbolcu tarafından duyurulan bu haberin ardından NFT sektöründe en büyük anlaşmalardan biri gerçekleşmiş oldu.

Ronaldo, bu hamleyle Web3‘e giriyor

Futbol denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, bu hamleyle birlikte Web3 alanına giriş yapıyor. Futbol sektörüne bomba gibi düşen haberin ardından Binance yetkililerince şu açıklama yapıldı:

“Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo’yla çok yıllı özel bir NFT ortaklığı başlattık. Bu ortaklık sizin, spor tarihinin efsanevi bir parçasına sahip olmanız ve CR7’nin Web3 topluluğuna girmeniz açısından önemli bir fırsat”

Sosyal medyada kısa sürede yayılan bu haberin ardından NFT sektörü de heyecanlanmış durumda. İnsanlar artık bu sektöre birçok yeni ismin Ronaldo ile birlikte dahil olabileceğini düşünürken ünlü futbolcunun konu hakkındaki sözleri şu şekilde oldu:

“Binance ile kurduğumuz ortaklığı duyurduğum için çok mutluyum. Birlikte NFT sektörünü değiştireceğiz ve futbolu da bir üst seviyeye taşıyacağız. Ve bu sadece başlangıç…”

Açıklamasında, “Bu sadece başlangıç…” sözlerine yer veren Ronaldo’nun NFT sektörüne büyük bir değer katması ve ilerleyen süreçte daha farklı çalışmalarda da yer alması bekleniyor. Binance ile ortaklığa giren dünyaca ünlü futbolcunun bu anlaşmadan ne kadarlık bir kazanç elde edeceğiyse henüz bilinmiyor.

NFT sektörüne yıldız yağmuru!

Son dönemlerde NFT sektörüne katılan yıldızların sayısı giderek artıyor. Daha öncesinde de Socios.com tarafından Messi ile bir anlaşma imzalandığı duyurulmuştu. Şimdi de dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafından Ronaldo ile bir ortaklık duyuruldu.

Binance ve dünyaca ünlü futbolcu arasında imzalanan bu anlaşma sayesinde NFT sektörüne bir hareketlilik gelmesi bekleniyor. Özellikle de kripto para piyasalarındaki düşüşün ardından dibi boylayan NFT sektöründe bir can suyu işlevi gördüğüne şahit olabiliriz. Bu yüzden de hali hazırda bir NFT sahibi olan kişilerin sevineceği bir haber durumunda.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir