Kripto

Binance ve FTX Barcelona Forması Sponsorluk Anlaşması İçin Yarışıyor!

Google News Abone Ol

Yeni bir rapora göre, iki büyük kripto borsası – Binance ve FTX – futbol devi FC Barcelona’nın ana forma sponsoru olma savaşında kafa kafaya mücadele etmeye hazırlanıyor.

Nakit sıkıntısı çeken kulüp ile kripto arasındaki mevcut bağlar zaten önemli. Katalan kulübünün şu anki sponsoru, kendi yerel kripto borsası yan kuruluşuna sahip bir Japon e-ticaret ağırlığı olan Rakuten.

Kulüp, diğerleri gibi, bir hayran tokenine sahip. Ve eski efsane statüsündeki oyuncularından bazıları, ortaklık anlaşmaları yoluyla kriptoyu halka açık bir şekilde onayladı.

Örneğin, yakın zamanda Fransız rakibi Paris Saint Germain (PSG) için kulüpten ayrılan Lionel Messi, Fransız takımındaki imza ücretinin bir kısmı kripto olarak ödendiğinde kripto dünyasında manşetlere çıktı.

Ancak Binance bağları şu iki eski yıldızla daha sağlamdır: – Andres Iniesta (şimdi Japonya’da oynuyor) ve Luis Suarez (şimdi Atletico Madrid ile). Bu iki oyuncu kripto borsası ile kendi ortaklığını Twitter’da duyurmuştu.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir