Kripto Haberleri

Binance, TikTok’ta milyonlarca takipçisi bulunan Khaby ile ortaklık kurdu

Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda bulunan Binance, dev TikTok yıldızı Khaby Lame’i marka elçisi yaptığını duyurdu. Binance, bu duyuruyu Twitter’da açıklayarak, ortaklığın çeşitli kripto eğitimlerini teşvik etmeye imkan vereceğine inandığını aktardı.

İtalya’da yaşayan ve Senegalli olan Khaby Lame, geçtiğimiz günlerde 142 milyondan fazla takipçiye ulaşarak TikTok’ta en çok takip edilen kişi oldu.

Binance, Khaby Lame NFT koleksiyonunu duyurdu

Binance tarafından yapılan açıklamada ayrıca, Khaby Lame NFT koleksiyonunun lansmanının da duyurusu yer aldı. Binance ayrıca ortaklığın Binance ekosistemi büyüdükçe kripto para birimleri ve Web3 hakkındaki karşıt iddiaları ortadan kaldırmaya yardımcı olacağına inanıyor. Yapılan bu anlaşma, Binance’in ünlüler veya fenomenlerle yaptığı ilk ortaklık değil. Binance kısa süre önce futbol yıldızı Cristiano Ronaldo ile çok yıllı özel bir NFT ortaklığına da imza attı. Binance ayrıca ilk kripto para tabanlı dünya turu için şarkıcı The Weeknd ile de anlaşmıştı.

Bunlara ek olarak, TikTok yıldızı Khaby birçok büyük şirketle çeşitli anlaşmalara imza atmış durumda. Amazon, Netflix, Amazon Prime ve Dream 11, Khaby’nin ortak olduğu bazı şirketler arasında.

Binance daha da büyümek istiyor

Binance, Khaby’nin duyurusu sırasında çeşitli kripto para eğitimlerinin de altını çizdi. Bu, Binance’in küresel bir Binance ekosistemi yaratmak ve daha da büyümek istediğinin bir kanıtı olarak görülüyor.

Yapılan bu ortaklığın öncesinde Binance, şirketin kripto para birimi endüstrisini geliştirmek için Kamboçya borsası ve güvenlik düzenleyicisi ile ortaklık kurdu. Ayrıca Filipinler’de Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcı lisansı ve e-para düzenleme lisansı alarak Güneydoğu Asya bölgesindeki etkisini genişletti. Bunun gibi birçok haberi arka arkaya duyuran borsanın önemli bir büyüme sürecine girdiğini söylemek mümkün.

Avrupa’da da çalışmalarını hızlandıran Binance, kısa bir süre önce Fransız piyasa düzenleyicisi Autorité des Marchés Financiers’dan onay aldı. Alınan bu onay, Binance’e saygınlık garantisi verdi ve Binance’in bir yan kuruluşunun dijital varlık hizmet sağlayıcısı olarak kaydedilmesini sağladı. Şirket ayrıca, Dubai ve Bahreyn’den de dijital varlık lisansları almasıyla bu bölgede de önemli bir taban oluşturmuş durumda.

Diğer kripto para borsaları Crypto.com ve Coinbase’ten gelen olumsuz haberlerin ortasında Binance büyümeye devam ediyor. Tam da rakiplerinin güç kaybettiği bir dönemde alınan bu kararın şirket için yararlı olacağı düşünülmekte.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir