Kripto Haberleri

Binance, Terra 2.0’ı ne zaman listeleyecek?

Google News Abone Ol

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan ve kripto para piyasalarında önemli bir yara açan Terra için yeni güncelleme sonunda geldi. Bugün itibariyle de blokların üretilmeye başlandığı Terra 2.0 ağı artık işlemlere açılmış durumda. Ekibin 28 Mayıs itibariyle kullanıma açtığı ağın ve ona bağlı olan Terra 2.0’ın Binance üzerinde ne zaman listeleneceğiyse merak ediliyor. İşte detaylar…

Terra 2.0, 31 Mayıs günü Binance’te

Binance tarafından yapılan duyuruda Terra 2.0’ın 31 Mayıs günü borsada işleme açılacağı kaydedildi.

Şu anda Terra’nın airdrop düzenlemeleri için çalışan borsada bu yüzden listelemenin geciktiği belirtildi. Buna ek olarak, yeni LUNA’nın bazı kripto para borsalarında hali hazırda kullanılabilir olduğu biliniyor. Örneğin KuCoin, Bybit, Kraken ve OKX borsaları şu anda LUNA’nın yeni sürümünü kullanıcılara açmış durumda.

Yeni Terra (LUNA), duyurunun ardından %75 düşüşte!

Do Kwon ve Terra ekibinin projeyi hızlı bir şekilde yetiştirmeleri yatırımcıların tedirginliğini üzerlerinden atmamış gibi duruyor. Yeni Terra (LUNA) coin projesinin piyasaya yaklaşık 17-18 dolar seviyelerinden çıkmasına rağmen %75 düşmesi engellenemedi. Yatırımcısını tekrardan hayal kırıklığına uğratan LUNA’nın haber yayın saatleri itibariyle 4.67 dolar seviyelerinden işlem gördüğünü söylemek mümkün.

Luna 28 Mayıs

CoinMarketCap üzerinden alınan grafiğe baktığımızda yeni LUNA için yaşanan düşüş daha rahat bir şekilde görülebiliyor. Gün içerisinde 20 doların da üzerine çıkmayı başaran altcoin projesinde ne yazık ki bu durum çok uzun sürmedi. Yatırımcıların ağır satış baskısıyla birlikte tekrardan dibi boylayan projenin bir süre daha düşmesi bekleniyor. Özellikle de Binance üzerinde işlemlerin açılmasıyla birlikte ani bir yükseliş ve ardından düşüş görülebilir. Bu yüzden de acemi yatırımcıların bu süreçte ne yaptıklarından emin olduklarını bilmeleri gerekiyor. Aksi bir durumdaysa, yatırımcıların birikimlerinden olabileceğini belirtmek gerek.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir