Bitcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Binance Endonezya’da kripto platformu kuruyor

Binance bir kripto para işlem platformu kurmak için Endonezya’nın en zengin ailesi Hartonolar ve devlete ait bir telekom operatörü ile görüşmeler yürütüyor

Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük kripto para platformu Binance’nin, milyarder kardeşler Budi ve Michael Hartono’nun kontrolündeki PT Bank Central Asia (BCA) ve PT Telkom Indonesia ile ortaklık kurmak için görüşmeler yaptılar.

Binance, BCA ve ülkenin en büyük telekom operatörü arasındaki ortaklık, dünyanın dördüncü en kalabalık nüfusuna sahip ve nüfusun önemli kısmının banka kredilerine ve diğer resmi finansman araçlarına çok fazla ulaşma imkanı olmayan bir ülke olan Endonezya’da kripto paraların daha geniş tabanlı bir kabulünü destekleyecek.

Banka dışında, Hartono ailesi aynı zamanda büyük bir sigara üretim şirketine, bir telekom hizmetleri şirketine ve aynı zamanda e-ticaret girişimlerine de sahip.
Bu anlaşma Binance’ye hızla gelişen Endonezya ekonomisinde daha geniş bir yer sağlayacak ve aynı zamanda ülkenin en güçlü iş insanlarına dijital para işine girme imkanı tanıyacak.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir