Kripto Haberleri

Binance, dünyaca ünlü sanatçı The Weeknd’in sponsoru oldu

Google News Abone Ol

Kripto para borsası devi Binance, Perşembe günü yaptığı açıklamada, ilk kez bir sanatçıya sponsor olduğunu duyurdu. Buna göre, borsanın bir sanatçıyı finanse ettiği ilk seferlerden biri olarak The Weeknd’in “After hour Til Dawn” turuna resmi sponsor olduğunu duyuruldu.

Binance ve The Weeknd arasında ortaklık

Binance ayrıca The Weeknd’in NFT koleksiyonunun yayınlanmasına yardımcı olmak ve NFT turu yatırımcıları sağlamak için HXOUSE Incubator ve Accelerator ile de ortaklık kurdu.

The Weeknd yaptığı açıklamada, “[Binance’in] ortaklığı mükemmel bir anlam ifade ediyor ve hayranların iyi bir amacı desteklerken kripto para birimlerini yaratıcı bir şekilde deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyorum” dedi. Ünlü sanatçı, “Kripto para birimlerinde birçok olasılık var ve bence bu sadece başlangıç.” diye de ekledi.

Weeknd, 2021’in başlarında değiştirilemez token (NFT) piyasaya süren ilk ünlülerden biriydi. Binance ayrıca, 31 Mart 2022’de Grammy Ödülleri organizasyonuyla çalışan müzik medya kuruluşlarıyla çalışma deneyimine de sahip olmuştu.

Bu alanda önemli sponsorluklara imza atmaya başlayan kripto para borsasının yeni bir strateji izlediği görülüyor. Buna göre de şirketin artık farklı alanlardan da insanları kripto paralara çekmeye çalıştığı aktarılmakta.

Dünyaca ünlü şarkıcı The Weeknd sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Tüm konserlerinde adeta izdiham yaşanan ünlü ismin Binance ile yaptığı anlaşma da oldukça önemli. Sektörde teknoloji dışı organizasyonlara kripto borsalarının sponsor olduğu zor görülen bir olay. Bu yüzden de Binance borsasının bu organizasyondan önemli bir geri dönüş alması diğer borsaları da bu fikre sıcak bakmaya itecektir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir