NFT Haberleri

Bella Hadid, “CY-B3LLA” NFT koleksiyonunu duyurdu

Google News Abone Ol

Dünyaca ünlü model olan ve hali hazırda milyonlarca kişilik bir kitleye sahip olan Bella Hadid, ‘CY-B3LLA’ adlı koleksiyonunu duyurdu. Bu koleksiyonla NFT dünyasına ilk adımını atmaya hazırlanan Hadid, “CY-B3LLA’ya merhaba deyin” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Bella Hadid, NFT dünyasına giriş yaptı

Bella Hadid, ‘CY-B3LLA’ adlı NFT koleksiyonu ile bu dünyaya giriş yapmış durumda. Sosyal medyada bu haberi duyuran modelin paylaşımı Instagram üzerinde şu ana dek yaklaşık 2 milyon kez görüntülendi. Bu sayının giderek artması da ünlü modelin NFT dünyasına birçok yeni ismi çekebileceğini kanıtlar nitelikte. Hali hazırda birçok ünlü kişinin NFT koleksiyonları duyurulsa da Bella Hadid’in koleksiyonuna önemli bir ilgi patlaması olması bekleniyor.

Yapılan duyuruya göre, “CY-B3LLA” adlı koleksiyon 11.111 adet özel NFT’den oluşacak. Hadid tarafından yapılan açıklamadaysa bunun basit bir NFT olmadığı noktası üzerinde duruldu. Ünlü modele göre bu koleksiyon, aynı zamanda yeni bir küresel ülke için davet niteliği taşıyacak. Her biri benzersiz olacak şekilde 3D taramaların yer alacağı koleksiyonda henüz herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı.

“CY-B3LLA’ koleksiyonunda bunun sadece bir başlangıç olduğu belirtildi. Hadid’in de belirttiği gibi aynı zamanda bir davet niteliği taşıyacak olan NFT’lerin dünya çapında gerçek mekanlar ve etkinliklere de giriş bileti niteliği taşıyacağı açıklandı. Ayrıca NFT satın alan kişilerin bu etkinlik ve mekanlarda ünlü model Bella Hadid ile tanışabileceği duyuruldu. Bunun da modelin hayranları için büyük bir ilgi çekmesi bekleniyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir