Altcoin HaberleriBlockhainKriptoKripto HaberleriMetaverse HaberleriSandbox Haberleri

Balinaların Alım Yapmaya Devam Ettiği Metaverse Coini!

Ethereum balinaların son zamanlarda en çok tuttuğu ikinci coinin SHIB olması sebebiyle pozisyonları yakından takip edilir oldu. Şimdi ise balinalar metaverse tarafında da alımlar yapıyor.

Google News Abone Ol

Ethereum balinaları bir dizi altcoin projesine yatırım yapmaya başladı. Ethereum balinaların en çok tuttuğu on coin sırasıyla, SHIB, FTX TOKEN, USDT, OKB, USDC, GALA, BEST, CRO, MATIC. Bu balinalar aynı zamanda metaverse coin projelerine giderek daha fazla yatırım yapıyorlar.

C75EC52C 0BA2 4A48 B60B 38F6196A35BE 1 201 a

WhaleStats’tan alınan verilere göre Ethereum balinaları metaverse tokenı olan SAND ile ilgileniyor. Bir tweet’te, cüzdan takipçisi, tokenın ilk 1.000 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören token haline geldiğini bildirdi. Bu unvanı elde ederek LINK’i devirdi ve en büyük yatırımcıların ilgisinin arttığına dair sinyalini verdi. Sadece token ticareti yapmanın yanı sıra, Ethereum balinaları varlıklarını da artırıyor. WhaleStats, tek bir ETH balinasının, satın alma sırasında 4.385.536 dolar değerinde olan 635.585 SAND satın aldığını bildirdi. Toplamda, en iyi 1.000 ETH cüzdanı şu anda 237.478.480 dolar değerinde SAND tutuyor ve bu cüzdanlar arasındaki varlıklarda belirgin bir artış gösteriyor.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir