Altcoin HaberleriEthereum HaberleriKripto HaberleriSandbox Haberleri

Balinalar, Düşüşte Bu Altcoinleri Alıyor!

Google News Abone Ol

WhaleStats’in takip ettiği en büyük Ethereum balinaları, Polygon (MATIC) ve 2 DeFi altcoin projesini almakla meşgul.

En büyük ETH balinalarından biri milyonluk AAVE satın aldı!

AAVEUSDT 2021 12 29 19 03 55

En son WhaleStats verilerine göre en büyük 1.000 ETH balinası son 24 saat içinde ortalama 12.766 dolar değerinde MATIC token satın aldı. Kayda değer en büyük MATIC işlemi, token ATH seviyesi 2,92 dolardan geri çekilirken, 5.02 milyon dolar değerinde 2.000.000 MATIC satın alan ikinci en büyük Ethereum balinası tarafından gerçekleştirildi. Geri çekilme sürecinde büyük cüzdanların biriktirdiği bir altcoin projesi de, DeFi odaklı altcoin projesi Aave (AAVE) oldu. WhaleStats, balinaların aynı süreçte ortalama 10.627 dolar değerinde AAVE satın aldığını bildiriyor. En büyük alım, geçtiğimiz günlerde, dördüncü en büyük Ethereum balinası olan Light tarafından 5.55 milyon dolar değerinde 19.949 Aave ile kaydedildi.

Capture 8

WhaleStats, aynı zaman diliminde balinaların 4.140 dolarlık satın alma tutarıyla Sushi’ye (SUSHI) yüklendiklerini ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerin en çok satın alınan ilk on altcoin’ine bakıldığında, önde gelen akıllı sözleşme platformu ETH, ortalama 289.590 dolarlık satın alma tutarıyla listenin başında yer alıyor. Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) ikinci ve üçüncü sırada konumlanırken. Woo Network (WOO), yedinci sırada yer alıyor ve onu Wrapped Bitcoin (WBTC) izliyor. Metaverse token’leri Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) listeyi tamamlıyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir