Kripto Haberleri

Balinalar bu iki meme token birimini depoluyor!

Google News Abone Ol

Öncelikle Web Kripto ekibi olarak iyi bayramlar diliyoruz. Kripto para balinaları, kripto piyasasının çöküşünün ortasında meme token projelerine sığınmış görünüyor. İlginç bir şekilde, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) balinaları son günlerde önemli bir birikim artışına gitmiş durumda. Yatırımcıları şaşırtan başka bir detaysa, ETH balinaları arasında en çok tutulan coin birimleri arasında ShibDoge‘nin olmasıydı. Verilere göre, balinalar son zamanlarda varlıklarının değerini korumak için Shiba Inu (SHIB) yerine artık bu ismi tercih ediyorlar.

Shiba Inu (SHIB) balina hareketlerinde artış

Haziran sonunda Shibarium‘un yeniden başlayacağının açıklanmasının ardından balinalar arasında Shiba Inu birikimi son günlerde önemli miktarda artmış durumda. Shiba Inu lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın bu ayki SHI sabit token ve TREAT ödül birimini açıklaması, birikim eğilimini artıran en önemli faktörler arasında gösteriliyor. Bununla birlikte, WhaleStats şimdi ShibDoge’nin Shiba Inu’yu (SHIB) geçerek ilk 100 ETH balinası arasında en büyük paylardan birine sahip olduğunu bildirmekte. Ayrıca, SHIB ve bu yeni isim ShibDoge arasındaki balina çekişmeleri son saatlerde de devam ediyor.

Şu anda, Shiba Inu, toplam 568.82 milyon dolarlık varlık ile ETH balinalarının en büyük tercihlerinden biri konumunda. ShibDoge ise, en büyük 100 ETH balinası tarafından tutulan toplamda 433,23 milyon dolarlık token ile onu takip ediyor. Küçük bir meme token projesi olmasına rağmen, ShibDoge’un teması ve NFT alanında olan çalışmaları balinaların ilgisini çekmiş olabilir.

Haber yayın saatleri itibariyle, Shiba Inu (SHIB) fiyatları son 24 saatte yaklaşık %6 artmış görünüyor. Artan işlem hacmiyle 0,000010 dolardan güçlü bir şekilde işlem gördü. Öte yandan ShibDoge fiyatı balina hareketlerinin ardından son 24 saatte %23 artmayı başardı.

Adını Elon Musk ile tüm dünyaya duyuran Dogecoin (DOGE) de son zamanlarda büyük BSC balina tarafından ilgi görmeye devam ediyor. DOGE rallisi, Elon Musk’ın Dogecoin’e desteğini yeniden teyit etmesinin ardından geldi ve fiyatların hafta boyunca %40 artmasına neden oldu. Bunun öncesinde, 4 Haziran’da büyük bir BNB balinası olan “Martian Manhunter” 18.800.433 DOGE token satın aldığını duyurmuştu.

Balinaların ilgisini çeken coin projeleri

Polygon’un MATIC yerel token projesi Temmuz ayının başından beri balinalar üzerinde büyük bir talep görüyor. Polygon, telefon üreticisi Nothing ile Web3 alanında bir işbirliği yapmasıyla bu alanda önemli bir fark yarattı. Ayrıca, sosyal medya devi Reddit tarafından Polygon’da NFT tabanlı bir avatar pazarının açılması haberiyle piyasalar daha da hareketlenmiş durumda. Haber yayın saatleri itibariyle MATIC, günlük %5 ve haftalık %24 olmak üzere yaşadığı artışlarla şu anda 0,58 dolardan işlem görüyor. Ayrıca FTX Token (FTT), AAVE ve Uniswap (UNI) projeleri de bu ay balinaların ilgisini çeken diğer isimler arasında.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir