Metaverse Haberleri

BabyDoge temalı ürünler Metaverse dünyasında yerini alıyor

Google News Abone Ol

BabyDoge, 7 Temmuz 2022 tarihinde Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruda giyilebilir ürünlerin çok yakında Metaverse dünyasında yerini alacağın duyurdu. Bunun için de Decentraland ile bir ortaklık yapıldığı belirtildi.

Metaverse için BabyDoge temalı giyilebilir ürünler 18 Temmuz Pazartesi günü Decentraland üzerinde piyasaya sürülecek ve tüm NFT sahipleri platforma girip bir BabyDoge olarak yerlerini alabilecekler. Decentraland kullanıcıları, otomatik yanma ve otomatik yansıtma özellikleri, sıvı kilitleme ve bir aşk eldiveni gibi ürünler ile BabyDoge’un avantajlarından yararlanabilecekler.

Decentraland, kullanıcıları tarafından sahip olunan, inşa edilen ve yönetilen ilk merkezi olmayan Metaverse dünyası konumunda. Ayrıca, önemli varlıklarının ve akıllı sözleşmelerinin çoğuna sahip olan bir DAO tarafından kontrol edilen ilk tamamen merkezi olmayan ekosistemdir. Kullanıcılar birden fazla adayı keşfedebilir, etkinliklerde parti yapabilir, insanlarla tanışabilir ve daha fazlasını yapabilirler. Decentraland DAO aracılığıyla kullanıcılar dünyanın nasıl yönetileceğine dair karar karalar için oy verebilir. Decentraland kullanıcıları, sahip oldukları adaları keşfedebilir ve bir ortaçağ zindan labirentinden topluluk üyeleri tarafından oluşturulan tüm köyleri, uzay maceralarını, benzersiz binaları ve anıtları deneyimleyebilir.

BabyDoge ürünleri çok yakında Decentraland üzerinde satışa sunulacak. Popüler deflasyonist token BabyDoge, tüm Decentraland kullanıcıları tarafından kullanılabilir olacak. Tüm token sahipleri, cüzdanlarında BabyDoge tutarak otomatik olarak fazladan BabyDoge kazanma şansına da sahip olacaklar. Decentraland topluluğu ayrıca, her işlemde yapılan ödemelerden bir miktar geri ödeme olarak BabyDoge token alabilecek.

Bol sıfırlı bir meme token birimi olan BabyDoge 2021 yılında büyük bir çıkış yaptı. Elon Musk’ın Dogecoin’i ünlü ettiği dönemde iyi bir performans sergileyen altcoin biriminde işler son zamanlarda iyiye gitmiyor. Kripto para piyasalarındaki genel durumdan kaynaklanıyor olsa da bu durum bazı yatırımcıları korkutmuş olabilir. Son dönemlerde projeye yönelik satışlar artarken, haber yayın saatleri itibariyle 0.000000001427 dolarlık bir değere sahip. Şu anda 1500 noktasındaki ilk direnci kırmaya çalışan BABYDOGE son 24 saatte %2 düşmekten kurtulamadı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir