Altcoin Haberleri

BabyDoge Coin (BabyDoge) Twitter’da 1 MİLYON Takipçiye Ulaştı!

Popülerliği her gün artan BabyDoge Coin Twitter'da 1 milyon takipçiye ulaştı. Dogecoin ve Shiba'nın ardından 3.sırada bulunuyor.

Google News Abone Ol

Diğer Meme Tokenlar

Üç milyon Dogecoin hayranı, Dogecoin’in resmi Twitter hesabını takip ediyor.
2,8 milyon Shiba Inu hayranı, resmi Shiba Inu Twitter hesabını takip ediyor.
Baby DogeCoin’in popülaritesi artmaya devam ediyor ve neredeyse her gün Twitter’da trend oluyor gibi görünüyor. Diğer meme para birimleriyle karşılaştırıldığında, kripto paranın popülaritesinin ve başarısının ana nedeninin bu olduğu iddia ediliyor.

Meme para birimleri söz konusu olduğunda, Dogecoin diğerlerinden önde. Ancak hem Twitter takipçileri hem de piyasa değeri açısından Shiba Inu, Dogecoin’i devirmeye tehlikeli bir şekilde yakın. Üç milyon Dogecoin hayranı Dogecoin’in resmi Twitter hesabını takip ederken, 2,8 milyon Shiba Inu hayranı resmi Shiba Inu Twitter hesabını takip ediyor.

byy

BabyDoge’un Popüleritesi

BabyDoge’un resmi Twitter hesabının şu anda 1 milyondan fazla takipçisi var ve bu onu bunu yapan üçüncü meme para birimi yapıyor. BabyDoge sonunda milyon takipçi kulübüne girdi.

BscScan istatistiklerine göre, BabyDoge meme para birimi, 1,4 milyon olan tokenı tutan toplam cüzdan adresi sayısı açısından meme para birimleri arasında en popüler olanıdır. Shiba Inu tokeninin bu yazının yazıldığı sırada 1,1 milyon mevcut sahibi var. Öte yandan, sadece 563.482 kişi Dogecoin’i elinde tutuyor.

Bu meme para birimleriyle rekabet edebilmek için BabyDoge’un popülaritesi hayati bir rol oynayacak. BabyDogeArmy’nin saflarına her gün düzenli bir şekilde yeni takipçiler ve yeni sahipler katılıyor. WhaleStats’tan alınan verilere göre BabyDoge, son 24 saat içinde en büyük 1000 BSC cüzdanına sahip BSC cüzdanları tarafından en çok satın alınan 10 token arasına yükseldi.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir