NFT Haberleri

Azuki NFT koleksiyonunda satış hacmi 400 bin doları buldu

Google News Abone Ol

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Azuki NFT koleksiyonunun satış hacmi hızla yükselmeye devam ediyor. Kripto para piyasalarındaki düşüşe rağmen önemli bir hareketliliğin yaşandığı koleksiyonda bu durum satış hacmine de yansımayı başardı. Bununla birlikte de son 24 saatlik süreçte NFT koleksiyonunun toplam satış hacmi 401 bin doları aşmış durumda.

Azuki NFT koleksiyonu taban fiyatı

Azuki NFT koleksiyonu için taban fiyatı halen 10 ETH’nin altında kalmaya devam ediyor. Kripto para piyasalarındaki düşüşe rağmen halen 9.75 ETH’lik bir taban fiyata sahip olan koleksiyona olan ilgiyse giderek artmakta. Özellikle de dolar bazında taban değerlerin düşmesi bazı koleksiyonerlerin ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Bununla birlikte de son 24 saatlik süreçte 29 yeni parçanın satıldığını görüyoruz.

Popüler NFT koleksiyonunda taban fiyatın düşük olmasına rağmen bazı önemli ürünlerin fiyatı bundan çok daha fazla. Örneğin, son 24 saatte Azuki #1582 kimlik numaralı koleksiyon ürününün 60 Ethereum (ETH) ödenerek satın alındığını görüyoruz. Buna ek olarak, alıcının söz konusu NFT için 63.000 dolardan fazla para ödediği göze çarpmakta.

Toplamda 5.411 benzersiz sahibin bulunduğu NFT koleksiyonunda bu miktar her geçen gün artmaya devam ediyor. Kripto para piyasalarında ve özellikle Bitcoin üzerinde yaşanan düşüşlere rağmen bu istikrar bozulmuş değil. Bu durum da koleksiyondan herhangi bir ürüne sahip olan kişiler için güven altyapısı sağlamaya devam ediyor.

Kripto para piyasalarından NFT’ler de payını aldı

NFT piyasalarında son dönemlerde yaşanan durgunluk ve satışlardaki azalma, kripto para piyasalarında yaşanan son durumlarla bağdaştırılıyor. Birçok altcoin projesinin adeta dibi boyladığı bu süreçte FED faiz kararı ve enflasyon verilerinin etkisi oldukça fazla. Bununla birlikte yatırımcılar yeni bir yatırım yapmaya çekindikleri için de piyasalara giren nakit miktarı oldukça minimal bir seviyede. Tüm bunlara ek olarak, NFT fiyatlarındaki düşüşün kripto paralardaki durumun düzelmesinden önce durdurulması da bir hayli zor olacaktır. Bu yüzden de NFT sahiplerinin şu anda temkinli olmaları gerekiyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir