KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Axie Infinity (AXS) Güncel Teknik Analizi, AXS’te Dip Neresi?

Google News Abone Ol

 game token axs grows by 131 in just three days

Axie Infinity (AXS) Nedir?

Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur.

Pokémon ve Tamagotchi gibi popüler oyunlardan ilham alan Axie Infinity, oyuncuların Axies olarak bilinen token tabanlı yaratıkları toplamasına, üremesine, yükseltmesine, savaşmasına ve takas etmesine olanak tanır.

Axies çeşitli şekillerde olabilir ve su, canavar, kuş, böcek, bitki ve sürüngen bölümleri dahil olmak üzere 500’den fazla farklı vücut parçası mevcuttur. Her tür sınıfından parçalar dört farklı nadirlik ölçeğinde gelir: yaygın, nadir, ultra nadir ve efsanevi – ve Axies’in vücut parçalarının herhangi bir kombina

syonu olabilir, bu da onları oldukça değişken ve genellikle nadir ve benzersiz hale getirir.

Her Axie, farklı niteliklere ve güçlere sahip bir NFT’dir ve 3v3 savaşlara girilebilir. Kazanan takım, Axie’nin istatistiklerini yükseltmek veya vücut kısımlarını geliştirmek için kullanılan daha fazla deneyim (exp) puanı kazanır. Axies, Axie pazarında kullanılabilen veya satılabilen yeni ve benzersiz yavrular üretmek için bir araya getirilebilir.

Axie Infinity ekosisteminin ayrıca, Axie Infinity Shards (AXS) olarak bilinen kendi benzersiz governance tokenine sahiptir. Bunlar, yönetim oylarına katılmak için kullanılır ve sahiplerine Axie Community Hazinesindeki fonların nasıl harcanacağı konusunda söz hakkı verir.

Axie Infinity 960x600 1

Axie Infinity’yi Benzersiz Yapan Nedir?

Her Axie, her birinin kendi savaş hamlesine sahip olan yüzlerce farklı potansiyel vücut parçasından altısına sahiptir. Bu, Eksenler arasında esasen sonsuz çeşitlilik üretir, çoğu Eksen nispeten zayıf istatistiklere sahipken, vücut parçalarının en güçlü kombinasyonuna sahip olanlar inanılmaz istatistiklere sahip olabilir.

Diğer bazı blok zinciri tabanlı savaş ve üreme oyunlarından farklı olarak, her Axie, Axies popülasyonunu kontrol etmeye yardımcı olmak için yalnızca toplam yedi kez üretilebilir.

Axie Infinity, oyuncuların nadir veya güçlü bir yavru üretmede en iyi şansı elde etmek için Axie’lerini yetiştirmek için uygun bir eşleşme bulmalarına yardımcı olmak için kendi çiftleşme merkezine sahiptir. Axies üretmek için Küçük Aşk İksiri (SLP) tokenlarına ek olarak 0,005 ETH’ye mal olur.

AXS jeton sahipleri yakında düzenli ödüller almak için tokenlerini stake edebilecekler. Ancak diğer bazı hisseli varlıkların aksine, AXS sahiplerinin ödüllerini almak için oy kullanmaları ve oynamaları gerekecek.

Axie Infinity’yi (AXS) Nereden Satın Alınır?

Axie Infinity (AXS); Binance, Huobi Global, Coinbase, FTX, KuCoin, Gate.io gibi borsalardan satın alınabilinir.

Axie Infinity (AXS) Güncel Teknik Analizi

axs

AXS 65$ desteğinden aldığı tepkiyle 79.51 $ seviyelerine kadar yükseldi. AXS’in anlık fiyatı 75.47$ ve şu an nasıl bir hareket izlenmeli düşüncelerimi paylaşayım. AXS’in mavi bölge ile işaretlediğim mumun dengesizliğini doldurması yükseliş senaryoları için faydalı olur. 57 $ – 48 $  arasındaki destek bölgesinden yukarı hareket gelmesi AXS için çok daha pozitif olur diye düşünüyorum. Onun dışında yukarı hareketlenmelerde 91$ civarı bir direnç olarak karşımıza çıkıyor. Diğer dirençleri ve destekleri grafik üzerinde belirttim.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir