Altcoin Haberleri

Avustralya Şirketi LaborX Shiba ile Ödeme Almaya Başlıyor!

Shiba Inu'nun (SHIB) kullanım durumları ve benimsenmesi, Avustralya şirketi LaborX'in  Shiba Inu'yu (SHIB) gelecek haftadan itibaren ödeme yöntemi olarak kabul etmesiyle artıyor.

Google News Abone Ol

Avustralya Şirketi LaborX, Shiba Inu’yu Ödeme Yöntemi Olarak Eklemeye, Görevleri Tamamlayanlara Shiba Kazandırmaya Hazır

Ethereum ağında barındırılan bir iş piyasası olan LaborX, geçtiğimiz günlerde bir tweet aracılığıyla Shiba Inu’yu platformlarına bir ödeme yöntemi olarak eklemeye karar verdiklerini ve şu anda bunun üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Uygulamanın önümüzdeki hafta içinde tamamlanacağı söyleniyor. Tüm teknik gereksinimler tamamlandıktan ve SHIB, LaborX’in bir parçası olduğunda, serbest çalışanlar görevleri tamamlayarak SHIB kazanacaklar.

 

 

Blockchain iş platformumuza bir ödeme yöntemi olarak $SHIB eklemeye çalışıyoruz. Önümüzdeki haftadan itibaren 48 binden fazla kayıtlı serbest çalışanımız görevleri tamamlayarak $SHIB kazanabilecek. @Shibtoken’e katıldığımız için mutluyuz!

 

LaborX Nedir?

LaborX, Avustralya blok zinciri şirketi Chrono tarafından oluşturulan Ethereum ağında barındırılan isteğe bağlı bir çalışma platformudur.

Platform, özellikle kripto meraklıları için tasarlanmıştır. Platform, kripto meraklısı serbest çalışanların iş fırsatlarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olur ve kripto para biriminde ödeme almalarını sağlar. Akıllı sözleşmeler, İtibar ve Anlaşmazlık çözüm sistemlerini destekleyerek her iki tarafın da yükümlülüklerinin yerine getirilmesini sağlar. Platformda artık 48K’dan fazla kayıtlı serbest çalışan var.

Herkes LaborX web sitesinde kayıt olabilir, fırsatları görüntüleyebilir ve işleri halledebilir. Platform, dijital iş sözleşmelerini işlemek, iş başlamadan önce ödemeleri müzakere etmek ve iş tamamlandığında serbest çalışanlara otomatik olarak ödeme yapmak için Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanır.

labo

Ödemeler kripto para biriminde yapılır, böylece kullanıcılar bankalar veya ödeme işlem ücretleri hakkında endişelenmez. LaborX, basit bir para birimi dönüştürme işlemini başlatmak için bir kripto para birimi değişimi olan TimeX ile entegre edilmiştir. LaborX ayrıca web sitesi için kripto para birimi faturalama ve bordro çözümleri sağlayan PaymentX ile de entegre çalışır. LaborX ödemeleri şu anda iki önde gelen blok zincirini desteklemektedir: Ethereum ve BSC

LaborX’in yanı sıra, Shiba Inu artık IZEA, Travala.com, Newegg Commerce Inc., vb. gibi diğer bazı büyük şirketler tarafından bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmektedir.

 

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir