Altcoin Haberleri

AVAX ve SOL Altcoinlerinden patlama beklentisi

Google News Abone Ol

Kripto piyasalarında yatırım yapılan çok sayıda altcoin bulunuyor ve kripto üzerinden kazanım sağlamak isteyen kişiler bu altcoinlere yönelim gösteriyor. Altcoiler için yapılan beklenti ve patlama yorumları yatırımcıların onlara yönelmesine yardımcı oluyor. Son zamanlarda kripto piyasasında yer alan AVAX, ve SOL altcoinlerinden patlama beklentisi yorumları yatırımcıların bu altcoinleri yeşil ışık yakmasına neden oluyor.

Analist patlama yapacak Altcoinleri alacağını duyurdu

AVAX ve SOL isimli altcoinlerin patlama yapacağı yönündeki açıklama analist Pentoshi tarafından yapıldı. Pentoshi açıklamasında bu altcoinlerin ralli yapacağını dile getirdi. Ralli beklentisine ise trader düşüşüne dayanarak girdiğini belirtti. Ayrıca bu beklentiye dayanarak SOL alımı yaptığını da belirtti. Analistin twitter hesabından yaptığı açıklamayı analistin takipçisi olan 556200 takipçisi gördü.

SOL alımı için 3-5 Dolar arası alım beklentisi

Analist patlama yaşayacağını düşündüğü SOL kripto parası için açıklamalarına devam ettiği paylaşımda insanların alım için beklentisine de değindi. Pentoshi’ye göre insanlar SOL alımı için 3-5 dolar arası seviyeyi bekliyor. Ancak bu beklentinin kayıp korkusundan kaynaklandığını ve bu korku nedeniyle alım yapmayanlara nazaran yüksekte coşkunun bulunduğunu anlatıyor.

AVAX ve SOL Altcoinler

AVAX almak için düşük kapanış bekliyor

Analistin patlama yapmasını beklediği ikinci kripto para birimi ise AVAX oluyor. Analist AVAX almak için para biriminin günü düşük seviyede kapatmasını bekliyor. Beklediği düşük seviye kapanışı gerçekleşirse eğer AVAX alacağını duyuruyor. Bu parada devam edecek düşük seyrin 1-3 ve 7 günlük zamanlar içerisinde yapacağı ticarete uygun seviyeler oluşturacağını düşündüğünü belirtiyor.

Kripto Paraların yükselme ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor

Ralli beklentisi ile dikkatleri üzerine çeken Pentoshi, SOL ve AVAX dışında kalan kripto para birimlerinin de yükselme ihtimalinin olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Yükselme ihtimali için ise analist %50 oranını veriyor. Ancak kendi aksine insanların kripto paralar için öldü veya bitti açıklamaları yaparak zaman kaybetmelerinden çözüm için altcoinin sezonunun gelmesini bekleyeceklerini düşündüğünü belirtiyor. Ayrıca analist açıklamalarında %90 oranındaki altcoinin en yüksek seviyeye yeniden ulaşmasının imkansız olduğunu savunuyor. Buna rağmen düşüş yaşayan kripto piyasasının aksine SOL ve AVAX alımı yapacağının altını çiziyor.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir