Altcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

AVAX Güncel Analizi

Google News Abone Ol

Adsiz 1

Avalanche, merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamalarını, finansal varlıkları, ticaret ve diğer hizmetleri piyasaya sürmek için bir koruyucu platformdur.Avalanche, herkesin, her tür varlığı çıkarmasına veya ticaretini yapmasına, akıllı sözleşmeleri ve diğer yeni nesil teknolojileri kullanarak merkeziyetsiz bir şekilde kontrol etmesine olanak sağlayan bir tür küresel varlık borsası olmayı hedefliyor.

Tekrardan grafiğini inceleyecek olursak yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte 4 saatlik grafikte alçalan trend içerisinde ilerlemeye devam ediyor. Majör destek bölgesi 79.54$ / 76.57$ aralığıdır. O alanda belirttiğim kutunun altına indiğinde sırasıyla alttaki belirttiğim desteklere gelmesini beklerim. AVAX için yüksek likidite alanı o belirttiğim kutudur. Altına 4 saatlikte fitil olarak kalırsa ve 1,3,5 dakikalık grafiklerde yukarı doğru yüksek hacimli mumlar görürsek AVAX’ın üstteki trendi test etmesini beklerim. Avalanche yani AVAX kısa vadede 91.82$ ve 79.18$ aralığında hareket ediyor. Bu alanların hacimli mumlarla kırılması  belirlediğimiz destek veya dirençleri teste gideceğini gösterir diyebiliriz.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir