KriptoTeknik Analiz

AVAX 86 Gündür Devam Eden Düşen Trendini Kırdı!

Avax piyasadan kendini ayırarak güzel bir kırılımla pozitif bir görünümle traderların odağında.

Google News Abone Ol

AVAX Fiyat Verisi

Bugünkü canlı Avalanche fiyatı $95,58 USDT ve 24 saatlik işlem hacmi $1,706.681.276

Avalanche’ı nereden satın alacağınızı bilmek istiyorsanız, Avalanche’ı şu borsalardan alabilirsiniz: Binance, OKX, CoinTiger, FTX ve Paribu

shutterstock 2053102166 1280x720 1

Avalanche (AVAX) Nedir?

Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar ve özel blok zinciri ağları için bir platform olarak işlev gören birinci katman bir blok zinciridir. Akıllı sözleşmeler için en popüler blok zinciri olarak Ethereum’u yerinden etmeyi amaçlayan Ethereum’un rakiplerinden biridir. Ölçeklenebilirlikten ödün vermeden saniyede 6.500 işleme kadar daha yüksek işlem çıktısına sahip olarak bunu yapmayı hedefliyor.

Bu, Avalanche’ın eşsiz mimarisi ile mümkün olmaktadır. Avalanche ağı üç ayrı blok zincirinden oluşur: X-Chain, C-Chain ve P-Chain. Her zincirin, Bitcoin ve Ethereum’un kullandığı yaklaşımdan, yani tüm düğümlerin tüm işlemleri doğrulamasından kökten farklı olan farklı bir amacı vardır. Avalanche blok zincirleri, kullanım durumlarına göre farklı fikir birliği mekanizmaları bile kullanır.

2020’deki ana ağ lansmanından sonra Avalanche, kendi DApps ve DeFi ekosistemini geliştirmek için çalıştı. SushiSwap ve TrueUSD gibi farklı Ethereum tabanlı projeler Avalanche ile entegre oldu. Ayrıca platform, köprülerin geliştirilmesi gibi, kendi ekosistemi ile Ethereum arasındaki birlikte çalışabilirliği geliştirmek için sürekli çalışıyor.

AVAX/USDT GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

eth 1

AVAX’ı 8 saatlik grafikte incelediğimizde 21 Kasım 2021 11.00 mumundan sonra devam eden düşüş trendinin kırılımından sonra fiyat anlık olarak 95.62$ civarında seyrediyor. Üstteki mor kutunun kırılımından sonra üst direnç seviyelerine 117$- 126$ seviyelerini hedeflememiz yanlış olmaz. Alttaki mavi kutu ve minör yükselen trendin destek olarak çalışmasını düşünüyorum. Spot olarak düşünülmesinin yanlış olduğunu düşünmüyorum. Fed açıklamalarından sonra piyasanın düzelmesini beklemeliyiz diye düşünüyorum.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir