NFT Haberleri

Asura NFT koleksiyonu bu hafta piyasaya sürülüyor

Google News Abone Ol

Zorlu piyasa koşullarına rağmen kısa sürede önemli bir popülarite kazanan bir NFT projesi Asura‘nın 24 Temmuz 2022’de OpenSea üzerinde piyasaya sürüleceği açıklandı. Asura’nın benzersiz sanatsal tasarımı ve gelir paylaşımı iş modeli, NFT ayı pazarında bile büyük bir ilgi görebilir. Bununla birlikte, koleksiyonun ünlü Azuki koleksiyonua benzemesi dikkatleri çekmiş durumda.

Asura NFT koleksiyonu nedir?

Asura, “Web 2.0 ve Web 3.0 arasındaki boşluğu doldurarak üyelerinin kendilerini tanımlamalarına yardımcı olmayı” hedefliyor. Ayrıca Asura, NFT teknolojisini kullanarak bu alanındaki en ayrıntılı ve benzersiz sanatlardan biri olmayı de kendine hedef olarak belirlediğini belirtti. Kendi manga evreniyle özgün, benzersiz ve çeşitli bir marka yaratmak projenin ana hedeflerinden biri.

Topluluğun bir bütün olarak kaynakları etkin bir şekilde paylaşabilmesini sağlamak için tüm Asura sahiplerinin Shadow Ward’a katılabilecekleri açıklandı. Shadow Ward, yaratıcılığa dayalı bir ekosistemdir ve katılım, üyelere markanın kaynakları ve ağının faydalarını sunacak. Asura ayrıca, üyelerinin sahip oldukları NFT karakterlerinin finansal faydalarını da duyurdu. Bu şekilde topluluk, Shadow Ward’ın etkisini en üst düzeye çıkaracak ve yeni bir fikir olan Asura markasının değerini artırmak için birlikte çalışacak.

Asura, aynı zamanda, temel olarak karakterlerine dayanan sokak giyimini güçlü bir şekilde destekleyen bir proje konumunda. Bir profil resminin (PFP) dijital dünyada bir kişinin doğuşu olduğuna inanılırken, giydiği kıyafetlerin gerçek dünyadaki kimliğinin büyük bir parçası olduğuna inanılıyor. Koleksiyon ayrıca, sokak giyimine ek olarak çeşitli NFT’ler, dijital koleksiyonlar, 3D modeller, özel manga ve benzersiz müzik etkinlikleri de yayınlayacağını duyurdu.

Ekip, ayrıca bir dizi iş birliği ile üyelerine değer katmak için girişimlerde bulunacaklarını açıkladı. Bu ortaklıklar arasında Pestle & Mortar (PMC) ile bir sokak giyim ortaklığı ile birlikte Stripe, General Catalyst ve Y-Combinator‘ın arkasındaki Silikon Vadisi startup projesi olan Hyper ile bir teknoloji ortaklığı yapmakta.
Ayrıca Asura, Karafuru, Nanoverse, Project Godjira, Cyberkongz, BBRC ve daha fazlası gibi popüler NFT koleksiyonlarıyla da çalışıyor.

Asura sadece birkaç hafta içinde 40.000’den fazla Twitter takipçisi ve 25.000 Discord kanalı üyesi topladı. Discord kanalının tüm üyeleri, ekip tarafından düzenlenen eğlenceli ve etkileşimli etkinliklere katılarak whitelist için rekabet etme fırsatına sahip olacak.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir