Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockchain HaberleriBlockhainBloktopia HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto HaberleriLitecoin HaberleriManacoin HaberleriMetaverse HaberleriMonero HaberleriRipple HaberleriSandbox Haberleri

Artık Sadece Bitcoin ve Ethereum Yok!

Kripto endüstrisi giderek olgunlaştıkça, bazı analistler Bitcoin ve Ethereum dışındaki kripto para birimlerine +%0,11 oranında daha fazla fon akmasını bekliyor.

Google News Abone Ol

Kripto endüstrisi giderek olgunlaştıkça, bazı analistler Bitcoin ve Ethereum dışındaki kripto para birimlerine +%0,11 oranında daha fazla fon akmasını bekliyor.

İlk federal yetkili kripto bankası olan Anchorage Digital’in başkanı ve kurucu ortağı Diogo Monica, “2022’de insanlar kripto ve blok zinciri teknolojisiyle nelerin mümkün olduğunu anlamaya başlayacaklar” dedi. “Artık sadece Bitcoin veya Ethereum’a spekülatif yatırım yapmak değil; NFT’ler (karşılıksız tokenler), DeFi (merkezi olmayan finans), havaleler, sermaye koruma ve diğer birçok dikeyden bahsediyoruz,” dedi.

 

Bazı analistler, Bitcoin’in tüm kripto pazarındaki pazar payını ölçen Bitcoin hakimiyetinin düşmeye devam etmesini bekliyor. Grafik platformu TradingView’e göre, Bitcoin hakimiyeti yılın başındaki %70’den şu anda %40.76’da.

Adsiz 6

Kripto odaklı yazılım şirketi Ubik Group’un blok zinciri başkanı Jason Desimone, “BTC hakimiyetini tekrar %60’ın üzerinde görmemiz olası değil” dedi. Desimone, “Bitcoin, Ethereum her zaman güvenli bahislerdir, ancak değerlerinin çoğu zaten anlaşıldığı için daha fazla artıya sahip olduklarını düşünmüyorum.” dedi.

Etheruem’in yüksek gaz ücretleri veya operasyonları yürütmek için gereken hesaplama çabası sayesinde Desimone, Solana SOLUSD +% 0.12 ve Avalanche gibi diğer bazı blok zincirlerinin rekabet yoğunlaştıkça 2022’de daha fazla avantaj elde edebileceğini söyledi.

Desimone, “Bence 2022’deki yeni trend, birlikte çalışabilirlik olarak adlandırılan şey olacak, bu da bir blok zincirinden diğerine oldukça sorunsuz, oldukça hızlı bir şekilde geçiş yapabileceğiniz anlamına geliyor” dedi. “Birçok değeri düşük tokenin çok yükseldiği yeni bir ekosistem göreceğiz.”

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir