Teknik Analiz

ApeCoin (APE)’de büyük yaz rallisi beklentisi! & ApeCoin (APE) Teknik Analizi

Google News Abone Ol

ApeCoin (APE) fiyatı, son günlerde koleksiyona olan ilgideki yeni bir artış beklentisiyle tekrardan hareketlenmeye başladı. Altcoin projesinin ana çıkış nedeni olan Bored Ape NFT ürünleri son günlerde tekrardan sahnede. Bu yüzden de ona bağlı bir proje olan ApeCoin için yatırımcılar yeni bir ralli bekliyor. İşte 23 Mayıs itibariyle APE için beklenen fiyat değişiklikleri.

Şu anda APE fiyatının %23,6 ve %38,2 Fibonacci seviyelerine geri dönmesi bekleniyor. Buna ek olarak, 55 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) direnci test edildiğinde yeni bir çıkış görebiliriz. Özellikle de piyasalarda yaz rallisi başladığında APE fiyatının 2 kat artması muhtemel olacaktır.

APE fiyatı 10 dolara geri dönebilir

ApeCoin’in fiyatı ilk toparlanma belirtilerini gösteriyor ve sırasıyla 10 ile14 dolara keskin bir yükselişe girmeye hazır. Son düşüşlerle birlikte yatırımcıların beklentisinin çok altında kalan APE fiyatı için bu durum büyük satın alım hareketlerine neden oldu. Yatırımcılar, APE için yaz rallisi umuduyla şu anda ellerindeki varlık sayısını hızla artırmaya başlamış durumda. Bunun da yeni bir ralliyi tetikleyen hareketlerden biri olması bekleniyor.

ape teknik analiz

APE fiyatında yaşanan değişiklikler, boğalarda bir artış ve %2,6 Fibonacci seviyesinin üzerinde 9,76 dolara geri dönüş için zemin hazırlama anlamına geliyor, Bu noktada halen 10 dolar direncinin büyük bir güce sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

APE için, Fibonacci %38.2’de 11.34 dolardan yüksek bir noktaya sıçrama yaşanması bekleniyor. Bu oranın yakalanması, ardından düşüş eğiliminin sonlanmasına ve yine sonrasındaki süreçte 55 günlük SMA’yı kırarak  sonunda yatırımcıların 14 dolara çıkılmasına yardımcı olabilir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir