Teknik Analiz

ApeCoin (APE) teknik analiz: Düşüş tehlikesi kapıda!

Google News Abone Ol

Son beş hafta boyunca, ApeCoin (APE) aktif olarak düşüş trendi çizgisinde işlem gördü ve projede dip olarak 3,13 dolara kadar inildi. Bu desteğe yönelik talep üzerine yüksek baskı, çift dip formasyonlarının yenilenmesini pekiştirmekte ve üst trend çizgisini kırmakta. Bununla birlikte, güçlü arz baskıları, APE fiyatını bu eğilim çizgisinin altına iterek olumsuz bir kırılmaya işaret ediyor.

ApeCoin fiyatı düşmeye devam edebilir

Nisan ayından Mayıs ortasına kadar keskin bir düşüşün ardından, APE/USDT işlem çifti aşağı yönlü spiralini yavaşlatarak 5,2 dolara ulaştı. Haziran ayının ikinci haftasındaysa APE fiyatı 5,2 dolarlık desteği kırdı ve %38,2 düşüş yaşadı. Sonuç olarak, APE için 2022’de 3,13 dolarlık yeni bir dip seviyeye ulaşıldı. Geçen hafta da APE bu noktanın meşru destek olduğunu kanıtlayan ve 3.2 dolar seviyesinde tekrarlanan birkaç test yaşandı.

apecoin ape teknik analiz

Bu tekrarlanan testler sırasında, APE grafiği 4 saatlik zaman çizelgesinde çift dipli bir model ortaya çıkardı. Böylece, 20 Haziran’da fiyatlar, düşüş eğilimi çizgisine ve 4,32 dolar formasyonunun kesilmesine tekabül eden dirençte belirleyici bir kırılmaya denk geldi. Ancak alıcılar bu durumu sürdüremedi ve APE fiyatı trend çizgisinin altına tekrar düştü. Bunun beraberinde satış baskısı devam ederse, ayılar 3.13 doları görmek için APE’yi geri çekebilirler.

Direnç seviyeleri: 4,2 ve 5 dolar
Destek seviyeleri: 3,86 ve 3,13 dolar

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir