Teknik Analiz

ApeCoin (APE) teknik analiz: Otherside Metaverse ile uçuş!

Google News Abone Ol

ApeCoin, Yuga Labs’in bir Metaverse dünya demosu olan Otherside projesini piyasaya sürülmesiyle paralel olarak satın alma baskısında önemli bir artış yaşadı. Bir günde önemli bir değer kazanan APE için yatırımcıların beklediği ani sıçrama devam edecek mi? İşte detaylar…

ApeCoin yükseliş ivmesini kazandı

ApeCoin, Yuga Labs tarafından merakla beklenen Otherside Metaverse için bir demo yayınladıktan sonra fiyatında önemli bir yükseliş ivmesi kaydetti.

Bored Ape Yacht Club yaratıcıları, hafta sonu Otherside’ın bir demo sürümünü paylaştı ve oyunun binlerce NFT sahibini Metaverse projesine ilk kez bakmaya davet etti. Demo sürümü, oyunun Otherdeeds adlı sanal topraklarının sahiplerinin oyuna katılmasına izin veren ilk gezilerden biri olarak da duyuruldu.

Yuga Labs, Otherside demosunun yayınlanmasından kısa bir süre sonra, projenin nasıl ilerlediğine dair bazı ipuçları veren küçük bir makale yayınladı. Buna göre, geliştirmenin ilk aşaması, “diğer tarafta evreni tasvir eden gizemli bir dikilitaşın etrafında dönen” bir hikaye oyun modunu içeriyor. İkinci ve üçüncü turlar ise henüz açıklanmadı, ancak oyuncuların “platformun temel yeteneklerini” şekillendirmede önemli bir rolü olacağı belirtilmekte. Ayrıca konuyla ilgili olarak ekipten şu şekilde bir açıklama geldi:

“Başarılı bir topluluğun tohumlarını ekmek için, ilk evlat edinenlerimiz ve inananlarımız olan Voyagers ile Otherside’ı geliştirmeye başlıyoruz. Onlar, Otherside’ın tarihinin önemli bir parçası.

ApeCoin, oyunun resmi para birimi olduğu için Otherside’da önemli bir rol oynuyor. Yuga Otherdeeds, Nisan ayında NFT’leri sattığında, Ethereum kullanılmasını engelleyen korkunç bir sorun olduğu ortaya çıktı ve alıcılar sanal arazileri için ödeme yapmak amacıyla APE kullanmak zorunda kaldılar. Bu durum teknik bir aksaklık olsa da APE için uzun vadede iyi olacağı düşünülüyor.

apecoin ape teknik analiz

ApeCoin, demonun Cumartesi günü duyurulmasından bu yana fiyatının neredeyse %36 artış yaşamasına şahit oldu. APE Pazartesi günü erken saatlerde 4,60 dolardan 6,30 dolara kadar yükselmeyi başardı. Mevcut fiyat seviyesindeki artan satın alma baskısı, daha geniş kripto para piyasası taze rüzgarlardan hoşlandığı için daha da önemli kazanımlara yol açabilir.

ApeCoin, 12 saatlik grafiğinde gelişen yükselen üçgenden çıkmış gibi görünüyor. Bu teknik oluşum, fiyatlar 5.30 doların üzerinde kalırsa 7.50 dolara kadar %42’lik bir ralli oluşturulmasını sağlayabilir.

Olumsuz bir senaryoda ise, APE fiyatını 5,30 doların üzerinde tutamamak, fiyatta bir düşüşe neden olabilir. Bu, ApeCoin’in 4.30 dolara düştüğü anlamına gelebilir ve bu da yükseliş görünümünü bozabilir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir