Metaverse Haberleri

Animoca Brands ve Highstreet World arasında Metaverse işbirliği

Google News Abone Ol

Animoca Brands ve şu anda bir MMORPG olarak geliştirilmekte olan perakende odaklı önde gelen bir Metaverse projesi olan Highstreet World arasındaki ortaklık, 5.000 fütüristik arazi treylerinden oluşan bir “İlk Ev Teklifi” (IHO) ile sonuçlanacak. Bu ortaklık sayesinde de projenin token birimi son 24 saatte önemli bir artış kaydetmiş durumda. Bu zaman diliminde %10’dan fazla değer kazanan Highstreet (HIGH) şu anda 2.10 dolardan işlem görüyor.

Highstreet projesi büyümeye devam ediyor

Highstreet kullanıcıları, Highstreet dünyasının Metaverse alanını şekillendirmede önemli bir rol oynuyor. Proje sayesinde kişiler, hikayeleri sanal dünyaya entegre etme ve Web3 ekosistemi ile yerleşik markaları kullanma hedefini ilerleten bu konutları satın alabilecekler.

Highstreet World’ün, e-spor yarışmasına ek olarak Animoca Brands ekosisteminin oynanışı ile ayrıntılı uygulamalara sahip bir alanı olan Animoca Archipelago, IHO’nun bir parçası olarak halka duyuruldu. Bununla birlikte de büyük, birbirine bağlı bir oyun topluluğuna katılmak için yeni fırsatlar sunulmuş durumda.

Ayrıca, Animoca Brands’in portföy şirketlerini bir araya getiren bu stratejik ortaklık, Highstreet World’ü önemli ölçüde genişletmek için yeni fırsatlar sunuyor. Daha fazla özellik oluşturuldukça, Highstreet World Metaverse ile uygulamayı ve entegrasyonu destekleyecektir. Gelecekteki IHO’lar için izinler Ağustos ayında yürürlüğe girecek. Highstreet’in kendi küresel pazarı aracılığıyla resmi para basımı hali hazırda gerçekleşmiş durumda. Nasıl katılacağınıza dair bilgiler Highstreet’in Twitter, Telegram ve Discord sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz.

Metaverse üzerinde yaşam için özel bileşenler oluşturmaya gelince, Highstreet World çok ileride görünüyor. Herhangi bir yerdeki herkes, Highstreet’in paylaşılan sanal dünyasında canlı, yaratıcı bir Metaverse topluluğuna katılabilir. Bu sanal dünyanın açıklığı ve birlikte çalışabilirliği, Animoca için önceliklerdir. Highstreet’e yatırım yapmak onlar için heyecan verici çünkü Web3 ve geleneksel çevrimiçi alanlardaki marka isimlerini bir araya getiriyor ve bunlar arasında varlıkların transferini sağlıyor. Ayrıca, Highstreet World’de Animoca takımadaları oluşturarak büyük topluluklarını ve diğerlerini tek bir yerde toplamaktan heyecan duyduklarını da dile getirdiler.

Toplam ticaret faaliyetinin 10 milyon doların üzerinde olduğu ve ülkenin şu anda fiyatının %250’sinden fazla kazancın olduğu son Binance NFT satışının ardından, Animoca Brands bir IHO’ya ev sahipliği yapmış durumda.

Satılık mülkler, farklı özelliklere sahip yerlerden oluşan Highstreet World olarak bilinen bir Metaverse alanının parçası olacak. Bu yerlerden biri, Highstreet World’ün ana ülkesi olan Solera kıyılarındaki bir grup ada olan Animoca takımadaları olacak. Animoca takımadaları, her biri Animoca Brands’in sahip olduğu veya yatırım yaptığı bir spor veya markayı temsil eden bir adalar zinciridir. Bu, REVV Motorsport, LayerZero, ApeCoin ve PSG Talon gibi diğer birçok girişimi içermekte.

Yapılan açıklamalara göre, Animoca takımadalarında farklı markalardan ve fikri mülkiyetten etkilenen birçok farklı video oyunu şiddet içermeyen bir şekilde var olacak. Bu geniş alanda kullanıcılar, diğer projelerden modeller ve yatırımlarla yeni kullanıcı etkileşimleri oluşturabilirler. Ayrıca Highstreet World oyuncuları takımadalarda hayvanları yakalayarak deneyim puanları da kazanabilecek.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir