Kripto

Andre Cronje Neden Kriptoyu Bıraktı? FTM ve YFI Sert Düşüşte!

Kripto piyasasının önde gelen isimlerinden Andre Cronje Kriptoyu bıraktı. Cronje Twitter hesabını sildi ve LinkedIn hesabını güncelledi.

Google News Abone Ol

Andre Cronje’nin Ayrılığı

DeFi’deki projelerde ve uygulamalarda önde gelen isimlerden birisi olan Andre Cronje kripto alanında uğraş göstermeyi bıraktı. Cronje’nin meslektaşı Anton Nell tarafından Cumartesi günü yapılan bir Tweet’e göre, Cronje adına konuşan çift, “defi/kripto alanı” ve ilgili projelere katkıda bulunmayı bırakmaya karar verdi.

DeFi sektöründen ayrılmaları için hiçbir neden verilmedi. Cronje geçen hafta Twitter hesabını sildi ve LinkedIn’i artık Fantom’da çalışmadığını yansıtacak şekilde güncelledi.

Geliştiriciye bağlı birden fazla web sitesinde yeni bir mesaja göre, projelerin çoğu için ön uç hizmetlerin 3 Nisan’a kadar sona ermesi bekleniyor, açık kaynak kodları ve akıllı sözleşmeleri diğerlerinin Cronje’nin bıraktığı boşluğu doldurmasına izin verecek.

Twitter’daki duyurunun hemen ardından, Nell ve Cronje ile ilişkili veya onlar tarafından kurulan proje ve uygulamalarla bağlantılı birçok yerel token düşmeye başladı.an2

Cronje, kripto alanında üretken bir kariyere sahip.  Cronje, Fusion Foundation’da teknoloji başkanı, Lemniscap’ta teknoloji analisti ve haber çıkışı Crypto Briefing’de kod gözden geçirici dahil olmak üzere topluluk içinde çok sayıda görevde bulundu. Ayrıca Yearn Finance, Curve Finance ve Fantom dahil olmak üzere çok sayıda DeFi projesi geliştirdi ve katkıda bulundu.

an3

Sonuç olarak Cronje DeFi için oldukça önemli bir isim. Bu alanı bırakması ve bu konu hakkında herhangi bir şekilde açıklama yapılmaması içinde bulunduğu projeleri oldukça etkiledi ve etkilemeye devam edecek gibi gözüküyor. Andre Cronje yeri doldurulması zor bir isim ve bu düşüşlerden sonra Fantom Vakfı, Cronje’nin hareketinin etkisini en aza indirmek için büyük ekibine işaret etti ancak pek etkili olamadı.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir