Kripto Haberleri

Amerikan Yatırım Bankasından Bitcoin fiyat açıklaması ve raporu

Google News Abone Ol

Geçtiğimiz gün Amerikan Yatırım Bankasından bitcoin fiyat açıklaması ve raporu yayınlandı. Yatırım Bankası JPMorgan tarafından yapılan açıklama ve rapor stratejistler tarafından hazırlandı ve bitcoin hakkındaki tahminleri merak edenlerin ilgisini çekti.

Raporun yayınlanmasının ardından banka tarafından yapılan fiyat tahminlerinin gerçeğe uygun olduğu ifade edilmeye başlandı. Ayrıca raporda kripto para düzeltmesine dair yorumlar yer aldı.

Bitcoin’de %28 oranında yükseliş beklentisi

JPMorgan tarafında yayınlanan raporda bitcoin için %28 oranında yükseliş beklentisine değinildi. Bitcoin üzerinde son 7 gün içerisinde %28 oranında değer kaybının görülmesi fiyat tahmininin gerçeğe uygunluğunu da ortaya koydu. JPMorgan tarafından Şubat ayında bitcoin fiyatı 38000 dolar olarak tahmin edilmişti. Bugün itibariyle bitcoinin 29000 dolar üzerinden işlem görmesi hedefe ulaşma ihtimalini artırdı.

Kripto düşüşünü girişim sermayeleri sağlayabilir

JPMorgan’ın yayınladığı raporda kripto paralarda meydana gelen düşüşün durdurulmasına yönelik öngörülen önlemlere de dikkat çekildi. Rapora göre bu paralardaki düşüşün durdurulması girişim sermayeleri sayesinde sağlanabilir.

Girişim sermaye fonlarının kripto şirketlerine yaptıkları yatırımlar sayesinde düşüşün durdurularak kripto para piyasasının yükselişe geçmesi mümkün olabilir.

amerikan borsası

Kripto Para Fonları açıklanmaya devam edecek

Girişim sermaye fonlarının yaptıkları yatırımlarla piyasanın yükselişe geçeceğinin açıklandığı raporda fonların yatırım yapmaya devam edeceklerinin öngörüldüğü ifade edildi.

Kripto paraya son olarak yatırım yapan girişim sermayesi fonunun Andreessen Horowitz olduğu ve yapılan yatırımın 4,5 milyon dolar seviyesinde olduğuna dikkat çekildi. Bu yatırım öncesinde ise fonlar tarafından 300 milyon dolarlık yatırım yapılarak kripto piyasasının yükselişinin sağlandığı belirtildi.

Amerikan Yatırım Bankasından müşterileri için hazırlanan rapor

Amerikan Yatırım Bankası olan JPMorgan bitcoin için tahmini fiyatlarını da açıkladığı raporu müşterileri için hazırladı. Bu sayede müşterilerinin kripto para değer beklentisinden haberdar olması ve yapılan düzeltmenin takip edilebilmesinin sağlanması amaçlandı.

Müşteriler için hazırlanan raporda banka stratejisti Nikaloas Panigirtzoglou tarafından yapılan açıklamalara da yer verildi. Raporda stratejistin hazırlanan kripto para düzeltmesini kapitülasyon olarak gördüğüne yer verildi. Bu nedenle de başta bitcoin olmak üzere kripto paralarda yükselişin beklendiği vurgulandı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir