BlockhainKriptoKripto Haberleri

Alibaba Yöneticisi: Kriptoyu Seviyorum!

Çokuluslu bir Çin teknoloji devi olan Alibaba Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Tsai, 'Kriptoyu seviyorum' paylaşımı yaptı. Paylaşım binlerce beğeni alırken bir detay dikkatimizi çekti.

Google News Abone Ol

Alibaba Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı ve Brooklyn Nets’in sahibi olan Tsai, ‘Kriptoyu seviyorum’ paylaşımı yaptı. Paylaşım Çin kaynaklı hesaplar tarafından paylaşılırken kripto para topluluğu tarafından da dikkatleri üzerine çeken tweet, binlerce beğeni alırken bir detay dikkatimizi çekti.

112C52E1 6890 446B 8887 9373422A8C5A 4 5005 c

Tsai’nin aynı zamanda NBA takımlarından Brooklyn Nets’in sahibi. Bu sene NBA’de şampiyonluk hedefleyen Nets, Kevin Durant, James Harden ve Kyrie Irwing gibi dünya yıldızlarını kadrosunda barındırıyor. Bilindiği üzere Irwing ise aşı olmayı reddettiği için maçlara çıkamıyor.

TSİ bu gece oynanan maçta Nets, deplasmanda Los Angeles Clippers’ı mağlup etti. 2 gün önce oynanan maçta da Nets, şehrin bir başka takımı olan Lakers’ı yenmişti. Bilindiği üzere iki Los Angeles takımı da maçlarını aynı salonda oynuyor ve salonun adı ise Crypto.com Salonu. Artık Lakers ve Clippers’ın maçları Crypto.com Salonu’nda oynanıyor.

Ünlü salon Staples Center’ın isim hakkı, reklam yatırımlarına çok ciddi para harcayan kripto para borsası Crypto.com tarafından bu sene satın alındı. Tsai’nin yaptığı paylaşım ise iki günde bu salonda alınan galibiyetlerden dolayı olabilir.

Kripto para ekosistemine yatırımlar yapan spor firmaları da bu sene oldukça arttı. Crypto.com aynı zamanda Formula 1’in de resmi sponsoru. Dünyanın en büyük borsalarından olan FTX de, geçtiğimiz sene Miami Heat’in salonunun isim hakkını 19 yıllığına satın almıştı.

Brooklyn Nets’in yıldız oyuncusu Kevin Durant’in de kripto para yatırımcısı olduğu hatta Coinbase borsasında yatırımcı olduğu da biliniyor.

 

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir