BlockhainKripto

2022’nin En İyisi Olabilecek 4 Altcoin!

Google News Abone Ol

Analist Jessica Lloyd, önümüzdeki yıl hangi metaverse platform coinlerinin hakim olacağına yanıt veriyor.
1-SOLANA (SOL)
2022’de hakim olma potansiyeline sahip ilk kripto para Solana’dır. Solana, sadece 12 ayda %10.000’in üzerine çıkarak 2021’in en iyi performans gösteren oyuncularından biri oldu. O zamandan beri geriye bakmadı. Solana, saniyede yüksek hızlı işlemleri (TPS) için Usain Bolt blok zinciri olarak bilinen yüksek hedeflere sahip.
2-DECENTRLAND (MANA)
 2022 için altcoin listemizdeki bir sonraki aday, merkezi olmayan bir token olan MANA. Metaverse daha yeni başlıyor ve Decentraland, onu kripto para birimleri arasında gerçekten bir dayanak noktası yapan çok sayıda rekabet avantajına sahip. MANA ve diğer metaverse kripto paraları, Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşmasından hemen sonra yüksek büyüme oranlarına sahiptir. MANA oyun alemi, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle, kullanıcıların MANA’larını Ethereum tabanlı cüzdanda tutmaları gerekir.
3-RIPPLE (XRP)
XRP, büyük bir takipçi kitlesine sahip ve ayrıca piyasa değerine göre ilk on içinde. Kripto dünyasında, Ripple, bankaların ve finans kurumlarının mevcut ödeme ağlarından daha düşük bir maliyetle verimli bir şekilde para transfer etmesini sağlayan bir teknoloji önerisi yapıyor. Başka projeleri de var ve ülkeler arasındaki ödemeler için XRP tokenlerini kullanıyorlar. Ripple yöneticileri, doğrudan yatırımcılara ve halka 1,3 milyar dolar değerinde XRP sattı.
4-CRYPTO.COM (CRO) Dünya çapında 10 milyon kullanıcıya sahip olan crypto.com ve CRO, 2021’de en çok ses getiren altcoinler arasında yer alıyor. Crytpo.com, platformun gelecekteki gelişimi nedeniyle bu listede ikinci sırayı hak ediyor. 2020’de şirketin DeFi cüzdanı piyasaya çıktı ve bu yıl pazaryeri de piyasaya sürüldü. Snoop Dogg ve İtalyan dizi reklamları hemen katılan markaların başında geldi

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir