Altcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

162 IQ’lu Dahi Çocuk Noel İçin Kripto Para İstedi!

Google News Abone Ol

İngiltere, Bristol’de ikamet eden Barnaby Swinburn, noel hediyesi olarakIQ’sunu test etmek için bir Mensa testi ve bir kripto para birimi portföyü istemişti. BristolLive’a göre Swinburn, testte 162 ile mümkün olan en yüksek puanı aldı ve Einstein’in skoru olan 160’ı geçti. Sonuç olarak Barnaby, Mensa skorerlerinin ilk %2’sine tekabül eden, High-IQ topluluğunun bir üyesi oldu.

Swinburn’ün annesi Ghislaine kripto para birimleri hakkında şunları söyledi:

“Barnabay sürekli piyasaları izliyordu. Noel için, içinde para olan bir zarf alacak ve bu para ile kripto para portföyü oluşturmayı planlıyor.”

Ancak Swinburn ailesi, bu Noel’de satın alınan varlıkların miktarını ve alınan kripto para birimlerini henüz açıklamadı.

Swinburn, kriptoya olan ilgisiyle uyumlu olarak, bir programcı olmak istiyor. Ghislaine Barnaby’nin zaten üniversite kurslarına baktığını ve Oxford’a gitmek istediğini söyledi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir